Samlex PST-1500-12 Pure Sine Wave Inverter — 1500W 12V DC to 120V AC, High-Efficiency Design for RVs and Solar Setups
Quantity
SKU: N/A Category: Brand:
Description
Size: 1500 Watt
Explore more from our collection.
Additional information
Size
1500 Watt, 2000 Watt, 600 Watt, 300 Watt
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Samlex PST-1500-12 Pure Sine Wave Inverter — 1500W 12V DC to 120V AC, High-Efficiency Design for RVs and Solar Setups”