NSK Japan OEM AC Compressor Clutch Bearing (Part #30BD5222 / 305222MM)
In stock
Quantity
SKU: 205815 Category: Brand:
Description
30BD5222 Auto Air condition Compressor Clutch Ball Bearing, inner diameter is 30mm, outer diameter is 52mm and width is 22mm. • Item: 30BD5222 Ball Bearing • Type: Auto Air condition Compressor Clutch Ball Bearings • Size: 30mm x 52mm x 22mm • Inner Diameter: 30mm • Outer Diameter: 52mm • Width: 22mm • Quantity: One Bearing
Explore more from our collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “NSK Japan OEM AC Compressor Clutch Bearing (Part #30BD5222 / 305222MM)”